Choď na obsah Choď na menu
 


76. Golov ako vo finále MS...

13. 6. 2013

 

Zostavy oboch tímov boli jasné už ráno.Lenže....

 

niektorí hráci si myslia že si možu zahrávat so svojou nomináciou:najprv el big Cipo dal prednost poldecákom s rodinou a kopaniu lopty do steny doma v obývačke a Palino ,ktorý opat padol do pracovného úmoru po celodennej žatve hríbov ,ktorích priniesol až 10 domov.

 

Takže otázka kto bude zakončovat u tmavích mal vyriešit Maroš.Tuto taktiku sa snažil pokazit Pildo ešte pred zápasom na krátkom koštungu Becherovky pred halou.(prajeme všetko naj...zučastnili sa vačšinou tmavosi),čím sa posunul výkop na 21:02.

 

Zápas sa rozbehol v solídnom tempe ,tyčky ,brvná,šance,zákroky a takto to šlo asi do 38 minúty ked stále na mega 3d svetelnej tabuli bolo stále 0:0.kulminujucim faktorom zápasu bolo natiahnutie sedacích svalov Maroša,ktorý si ich bol v ten den ešte vykrášlovat v posilke a kapánek to prehnal,darmo ,mat prdel ako ronaldo,tak treba makat.Takže od 15 minuty tmavoši hrali v 4 a pol ludoch.Bieli nebrali ohlad a levík s romanom točili kolotoč na ktorého konci boli tri nádherné zlepené goly  v rozpatí ich minut. Minut pred koncom to zrazu vyzeralo na uterák pre tmavích.na toto odpovedá Zlatan Hudcovič do pravého horného kde Pildo zabudol vystrčit povestný zadok-všetkochytač.Tmaví vycítili žeby mohli ešte niečo spravit s výsledkom ale ked Puli aj Fedo našli iba superove brvno bolo jasné že Maxo s Pildom v bráne už viac trom útočiacim  tmavím nedovolia.Biely si ustrážili náskok i loptu a nakoniec im pomáha ešte pán činka ktorý zápas ukončuje bez vítazného golu.

 

 

 

Na zasadnutí výboru futbalových odborníkov sa sa hľadala príčina prehry tmavého týmu. Bolo predložené 4 analýzy no ktorá s nich bola naozajstnou príčinou sa odborníci nezhodli.

 

Zoznam možných príčin :

Môže za prehru TT návrat Puliho s Rakúska?      60%

Bola prehra spôsobená neúčasťou lídrov strelcov ZOS Ligy?       17%

Prípadne je prehra zapríčinená Paľovým návrhom na zápas 4 on 4 kvôli čomu prišlo k zraneniu Maroša?  13%

Alebo mal vplyv na výkon TT záškodník Piľďo ktorý pod zámienkou narodenín opil ťahúňov TT? 10%

Alebo bola prehra zapríčinená super hrou BT? (futbalového (ex)-odborníka ktorý prišiel s touto analýzou všetci ostatný vysmiali a vylúčili ho s klubu)  0%

 

 

Každopádne becherovka sa dopila o 0:30 na lokotke...

 

Športu zdar

Strelci:

BT -Pildo1 Mito1 Roman1

TT -Huco1

 

Komentáre

Prehľad komentárov

Hanba tmavej reprezentacii

(Cipo, 14. 6. 2013 16:24)

A je to tu ... akonahle sa na zreze tmavej repre neukazu mravne opory teamu Pepe a Cipo .. chlapci su ako otrhnuty z retaze .. alkohol pred zapasom .. nekonecne tlacovky a Mozartove gule a Ronaldove rite - to je dnesny trend a ukazka priorit, nasadenia a sustredenia sa na zapas. Pri Cpovej oslave si chlapci netrufli ani mrknut na citronovu vodecku.... no pekne ... urcite ste pri tom rozoberali uroven SVK repre ... a veru mozno je lepsie sustredit sa na uces a na tetovacky ako sa takto prznit najhorsim demonom - Alkoholom.

TAk si spomen tmavy borec ked pri pive budes hodnoti vykony sportovcov na biblicke:
Ten kto je bez viny nech prvy hodi kamenom ....

zapisovačovi

(Pildo, 14. 6. 2013 13:08)

1. Becherovku pred zápasom mal aj komplet BT, jediný kto si nedal bol Ronaldo-Maroš kt. bol za TT. Takze mozno tam treba hladat chybu :)
2. gool od Zlatana som nedostal ja ale Maxo ja som bol v pozícií prestreleného obrancu v danom momente.

3. Celková pochvala pre BT za disciplinovanú hru vzadu
4.inak dobrý Match s wela nepremenenými goolesmi na oboch stranách

zápis

(tréner Kozák, 14. 6. 2013 10:12)

BT :TT 3 :1
BT : Pildo 1,Roman1, Mito1
TT : HucoGolov ako vo finále MS...


Zostavy oboch tímov boli jasné už ráno.Lenže....

niektorí hráci si myslia že si možu zahrávat so svojou nomináciou:najprv el big Cipo dal prednost poldecákom s rodinou a kopaniu lopty do steny doma v obývačke a Palino ,ktorý opat padol do pracovného úmoru po celodennej žatve hríbov ,ktorích priniesol až 10 domov.

Takže otázka kto bude zakončovat u tmavích mal vyriešit Maroš.Tuto taktiku sa snažil pokazit Pildo ešte pred zápasom na krátkom koštungu Becherovky pred halou.(prajeme všetko naj...zučastnili sa vačšinou tmavosi),čím sa posunul výkop na 21:02.

Zápas sa rozbehol v solídnom tempe ,tyčky ,brvná,šance,zákroky a takto to šlo asi do 38 minúty ked stále na mega 3d svetelnej tabuli bolo stále 0:0.kulminujucim faktorom zápasu bolo natiahnutie sedacích svalov Maroša,ktorý si ich bol v ten den ešte vykrášlovat v posilke a kapánek to prehnal,darmo ,mat prdel ako ronaldo,tak treba makat.Takže od 15 minuty tmavoši hrali v 4 a pol ludoch.Bieli nebrali ohlad a levík s romanom točili kolotoč na ktorého konci boli tri nádherné zlepené goly v rozpatí ich minut. Minut pred koncom to zrazu vyzeralo na uterák pre tmavích.na toto odpovedá Zlatan Hudcovič do pravého horného kde Pildo zabudol vystrčit povestný zadok-všetkochytač.Tmaví vycítili žeby mohli ešte niečo spravit s výsledkom ale ked Puli aj Fedo našli iba superove brvno bolo jasné že Maxo s Pildom v bráne už viac trom útočiacim tmavím nedovolia.Biely si ustrážili náskok i loptu a nakoniec im pomáha ešte pán činka ktorý zápas ukončuje bez vítazného golu.Na zasadnutí výboru futbalových odborníkov sa sa hľadala príčina prehry tmavého týmu. Bolo predložené 4 analýzy no ktorá s nich bola naozajstnou príčinou sa odborníci nezhodli.

Zoznam možných príčin :
Môže za prehru TT návrat Puliho s Rakúska? 60%
Bola prehra spôsobená neúčasťou lídrov strelcov ZOS Ligy? 17%
Prípadne je prehra zapríčinená Paľovým návrhom na zápas 4 on 4 kvôli čomu prišlo k zraneniu Maroša? 13%
Alebo mal vplyv na výkon TT záškodník Piľďo ktorý pod zámienkou narodenín opil ťahúňov TT? 10%
Alebo bola prehra zapríčinená super hrou BT? (futbalového (ex)-odborníka ktorý prišiel s touto analýzou všetci ostatný vysmiali a vylúčili ho s klubu) 0%


Každopádne becherovka sa dopila o 0:30 na lokotke...

Športu zdar

Re: zápis

(Maros, 14. 6. 2013 11:03)

chalani sorry, od 10. minuty to tahalo ako slak pri prudsom pohybe, preto som sa tam len motal. Ze by navrhol niekto 4 na 4 to som nepocul, prijal by som to hned a nemusel som tam odkrivkat zapas.

Re: Re: zápis

(fedo, 14. 6. 2013 11:07)

maroš v pohode,PRíšTE BEZ POSILKY V DEN ZAPASU

Re: Re: Re: zápis

(Maros, 14. 6. 2013 11:56)

to nebolo v ten den, ale o den skor - trening na nohy a potom vecer kondicak. Ale dobre s tym Ronaldovym zadkom. Ja uz taky mam od nepamäti - ale toho Ronalda z Brazilie :)

klasicky stvrtok..

(Massimiliano, 13. 6. 2013 14:13)

Klasicky? takze zas biely stereotypne vyhraju? :)

Re: klasicky stvrtok..

(Cipo , 13. 6. 2013 17:45)

Chlapi tak toto su silne slova ... ma dost .. resp. plne gate a preto dnes nenastupim ...
Citam ze ste pekne nazhaveny - vsak do diskusie sa zapojili az dvaja hraci BT .. fuuuuuuuuuu

trojitu zlomeninu nohy ja veru nepotrebujem... prepustam teda miesto

Re: Re: klasicky stvrtok..

(Massimiliano, 14. 6. 2013 2:50)

dobre si spravil Chipito.. ;)

Re: Re: Re: klasicky stvrtok..

(Cipo , 14. 6. 2013 8:28)

a kurva .. ze by naozaj?

pome na to!!!

(Pildo, 13. 6. 2013 15:46)

...apelujem na BT, dnes poprosím výhru ako darček k mojim dnešným narodeninám :)

Re: pome na to!!!

(miro, 13. 6. 2013 20:39)

Vsetko najlepsie Pildo !

Bt zostava

(Roman, 13. 6. 2013 12:29)

Pildo Mito Levik Maxo Roman

Zostava TT

(Huco, 13. 6. 2013 12:07)

HUco, Čipo, Feďo, Pali, Puli

čítaničko

(fedo, 13. 6. 2013 11:55)

ty koki tu sa toho človek dočíta