Choď na obsah Choď na menu
 


13. Levíkov nadpis platí až dnes!

14. 11. 2013

BT : TT

6  :  2

Zápasu predchádzala udalosť, ktorá mala výrazne zasiahnuť do socializácie pani S. P., pretože Huco napísal ostrú sťažnosť na vedenie školy kvôli nevhodnému správaniu sa tejto skvelej trojice ( S. P., Rocky, Šarik). Počas tlačovky sa pretriasalo, ako to bude v hale vyzerať a čo neborákov dnes čaká za prekvapenie. Okrem toho, že S.P. odomkla halu až 20:45, Rocky si tam naďalej vyhrával svoje ľúbivé songy z mobilu pomedzi prdmi v posilke, len Šarik nebehal po palubovke. Akurát dnes nikto na nikoho neziapal, na rozdiel od pondelka,  keď si Rocky „zvostra vyjel“ na Jančiho kvôli neskorému odchodu. Včera sa ako posledný zamotal Martin a s trasúcimi sa rukami odovzdával kľúč od zamknutej a zhasnutej šatne s desivou predstavou ako ho za to, že je posledný, táto trojka uväzní za trest k sebe do temnej pivnice, Šarika mu zavesia na gule, pani sa pred ním bude obnažovať a máčať si vlasy v peroxide a Rocky mu zacvičí svoju zostavu. Našťastie to zostalo len v rovine fantázie a odovzdávanie dopadlo bez problémov.

Ale poďme k zápasu. Po minulotýždňovom fiasku bieleho tímu sa rozhodol z prachu vytiahnuť roztrhanú, špinavú a obšťatú zástavu bielych Miťo, ktorý sa ujal úlohy manažéra. Zostavy napovedali, že bieli sú ladení skôr defenzívne, hoci tmaví štandardne s 3 až 7 gólovým Čipom, trojgólovým Igorom, Hucom čo dáva 1-3 góly, dobrou medzihrou v podobe Puliho a Feďa. Pohľad na predchádzajúce výsledky hovoril, že bieli sa pohybujú medzi 4 a 6 strelenými gólmi v zápase, pričom so štyrmi zvyčajne prehrali a zo šiestimi sa už dalo vyhrať. Samozrejme, ak nedostali 15 gólov ako minulý týždeň... Všetko záviselo od toho, či sa v bielom tíme pozbierajú tí hráči, čo večer dajú 6 gólov do tmavej siete a ako si poradí biela obrana  so strelcami súpera.

Bieli od začiatku zavreli priestor pred svojou bránou, posúvali si hráčov, kričali si a dokázali zachytiť pohyb aj strely. Z tohto bloku potom vyrážali do brejkov z ktorých sa zrodili dva Miťove góly. Potom ešte prenikol po pravom krídle agilný Pilďo a nachytal Čipa v bráne pomedzi nohy. Ako uviedol hriešnik na tlačovke, nerátal s tým, že Pilďo s tou hlinenou pravačkou, dokáže vystreliť na bránu. A stalo sa – 3:0 pre BT. Na to ešte pridal štvrtý zásah Maxo, ktorý si naozaj redakcia nepamätá.

Potom sa podarilo tmavým znížiť na 4:1zásluhou Čipa. Akcii predchádzala strata lopty Martina v útočnom pásme, po nej útok tmavých a gól. Vtedy Martin zachytil prvý ostrý pohľad od Tomáša, zatiaľ nevypovedaný nesúhlas.

Potom nastali v bielom tíme zásadné názorové rozdiely na taktiku ďalšieho boja. Tomášova frakcia zastávala ultra defenzívu a udržanie sľubného náskoku. Martin však cítil, že tmavým hra nejde a cesta ako si poistiť vedenie je číhať na chybu tmavých ktorí už vyrážali do útoku v štvorici. Za to si vyslúžil od kamaráta ostrú kritiku, tentoraz už slovnú. To ho pekne nabudilo, z dvoch brejkov strelil tmavým dva góly a umlčal neprajníkov vo svojom tíme.

Potom sa hralo o víťazný gól, ktorý vsietil Huco ( 6:2 ) a zmiernil tak rozdiel vo výsledku, nie však blamáž tmavých.

V bielom tíme treba vyzdvihnúť Miťa, hral výborne v rozohrávke, podržal, potiahol, útočil a skvele bránil. Tmaví si mysleli že sa to vyhrá samo a súpera podcenili, do zápasu sa už nevrátili vďaka pozornej bielej obrane.

   

 

strelci :

BT : Miťo 2, Martin 2, Pilďo 1, Maxo 1

TT : Huco 1, Čipo 1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

zapis

(martin, 18. 11. 2013 12:27)

Tak sa uz kua nejako dohodnite nech to nemusim furt prepisovat... Maxo vsetko najlepsie!

...ja som dal druhy gol..

(massimo, 18. 11. 2013 11:16)

.. ne stvrty :) po Mitovej prihravke z pravej strany doklepol do branky.

BT

(Huco, 15. 11. 2013 15:08)

Aha biely chodia na stránku a diskutujú. Teda hlavne po vyhratom zápase.

zápis sedí až na detaily tipu:

(pildo, 15. 11. 2013 11:07)

....posledný dal Huco a prvý Čipo za tmavých. 3tí gool za bielych som dával ja, 4ty Maxo.
A hlavne, ja nemám ´´hlinenú´´ pravú nohu ale z baklažánu vystružlikanú :)) /to si este vybavíme Čipitoo !!! /
Každopádne chcem pochválit každého jednotlivca z BT za disciplinovanú a kvalitnu hru a dodržanú taktiku. GREAT JOB BT !!! Takto ked budeme hrávat z TT si spravíme kedykolvek trhací kalendáár :)

Re: zápis sedí až na detaily tipu:

(Cipo, 15. 11. 2013 11:15)

Pildo ... ja som zapis nepisal .... keby som to pisal ja tak tam spomeniem iny materail z coho je tvoja pravacka upletena :-)
Inac vcera si bol pekne nahoneny pre koncom zapasu ... si pamatam ako si mi tam pri rebrinach funel na krk, lavackou ma okopaval, pravqackou strajchal po lopte, pravou rukoz tahal dres a lavou zas stuchal do rebier ... len neviem cim si ma to potom steklil po zadku? pekny pristup :-)

Re: Re: zápis sedí až na detaily tipu:

(Pildo, 15. 11. 2013 11:25)

...že ta huba nebolí čipo :D ...radšej priznaj kvalitu súpera a elimináciu tmavých´´snajprov´´´. Ano je to tak bol si označený za nebezpečenstvo č. 1 pre BT preto sme ti popri tahaniu za dres, štuchania do rebier a funení za krkom hladkali prdel aby sme ta vyviedli z roznováhy :D

Re: Re: Re: zápis sedí až na detaily tipu:

(admin 2, 15. 11. 2013 11:32)

hééj chlapci, takéto intímne detaily si nechajte na posedenie pri sviečke s dlhými iskrivými pohľadmi...

opravy vykonané

(admin 2, 15. 11. 2013 11:22)

pilďo S.P. - kto si tam čo priradí, mne vychádza len stará piča

sú nejaké vysvetlivky k skratke S.P. ?

(Pildo, 15. 11. 2013 11:17)

...napadá ma jedna, len neviem či je správna: Suka Peroxidová ? :)

To bola teda blamaz

(Cipo, 15. 11. 2013 11:11)

Ako je mozne ze jeden stvrtok dame 15 kuskov a dalsi stvrtok dame ledva dva?! To bol teda vykon chalani... motanice, knedle, zasivacky - hotova podcenovacka ... beriem tiez na seba nepremenen sance aj gol od Pilda .... ale treba vzchopit a na buduci zapas vybehnut s jasnym cielom - rozbit supera a nie ze budeme cakat ze to ten druhy rozhodne .. Takze hura na odvetu! Belochom vsak k vykonu gratulujeme. P.S. - admin prosim o zmenu ... Cipo daval prvy Huco vitazny... dakujem P.S.2 - levik tesis sa z vysledku alebo ze si na titulke?

gratulácia bielym bojovníkom !

(levik, 15. 11. 2013 10:51)

hneď z rána Dobré správy...čipo s jedným gólom..dobrá práca! a dokonca aj bez levika...Kto by to bol čakal... :-)

zostava BT

(Mito, 14. 11. 2013 11:48)

3M, T, P

Zostava BT

(Huco, 14. 11. 2013 9:11)

V prípade že by ste mali problém so zostavou dajte vedieť na šancu čakajú náhradníci.

Re: Zostava BT

(martin, 14. 11. 2013 9:26)

myslíš náhradníkov, čo potom nebudú vedieť nájsť nikde biele tričko ?

Re: Re: Zostava BT

(Huco, 14. 11. 2013 10:22)

Títo náhradníci chcú hrať za každú cenu aj keby mali vyprať tmavý dres v peroxide :o)

cafte kluci...tu sedlák

(Pepe, 14. 11. 2013 8:52)

...no volal som s kukuckom ohladne pani P......ale nie to som chcel...

ze co s vianočným......?

na štefana.....preverujem žos halu.....

co vy na to.....

Re: cafte kluci...tu sedlák

(Huco, 14. 11. 2013 8:57)

JA som v TT takže som za. Je mi jedno kde keď to bude na Štefana pridám sa.

Re: cafte kluci...tu sedlák

(martin, 14. 11. 2013 9:24)

ja som ako vždy za, hoci po poslednom extempore, keď sa hralo pri teplote O°F... ako vždy navrhnem radšej hrnčiarovce.