Choď na obsah Choď na menu
 


17. Milovnici konspiracnych terorii si dnes posmaknu

28. 11. 2013

BT : TT

3   :  11

Roznieslo sa, že na zápas prídu aj dve biele kurvičky. Navnadení chlapci však privítali len Levíka a Martina v tmavých dresoch.

roznieslo sa, že na zápas prídu dve biele kurvičky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Predzápasové pikošky o dvoch bielych kurvičkách v tmavom drese a o absencii S.P a jej Rockyho boli hlavným témou počas znelky Žos ligy. Čo sa týka S.P. všetci dúfame že to takto bude pokračovať aj naďalej. Čo sa týka bielych kurvičiek musím dodať len jedno. Belochom tmavé dresy svedčia. Ktokoľvek je povolaný do tmavého týmu podáva životné výkony behá ako za mlada a nemá problém vsietiť do bránky svojich bývalých spoluhráčov. Včerajší transfer dvoch „lajbákov“ do tmavého týmu bol fantastickým strategickým ťahom ala Fergason a zvyšok bieleho týmu to rozhodne zaskočilo.

Po znelke prišli rozhovory v šatni kde sa špekulovalo o Čipovej niekoľkonásobnej absencii a o Maxových žiarivých sálovkách, ktoré nosia taxikári a kvôli ktorým frajerka musí obednú pauzu tráviť cestovaním v električke s bagetou v ruke. Návrh že Maxo mal vystriedať Čipa v divadle vedľa Júlie so slovami „ja som zabudol sálovky a keďže Čipo je pod oblekom nachystaný na zápas“ už bola len poriadna sranda na úkor neprítomných.
 
Ale poďme k zápasu. Ťažko by sa dnes písal zápis bielym, ktorý chceli udržať trojzápasovú sériu no zostalo len pri slovách. V šatni po zápase bolo v bielom tíme ticho ako na dušičky. Štatistiky vravia že s tromi gólmi sa v Žoske nevyhráva čo sa potvrdilo. Bielym po dvoch výhrach včera chýbal lepší pohyb, tmavým nechávali až príliš veľa priestoru, a protiútoky neboli také smrtiace jednodotykové ako minule. Svoj gólový štandard si podržal len Miťo a o víťaza zakončil Roman no to bolo na výhru málo.
 
Tmavý si zahrali s chuťou. Do týmu dobre zapadli dvaja belosi, ktorí boli na tento zápas dobre namotivovaný. Martinove dva kúsky a gólové prihrávky potešil, a Levíkov jeden pánboh zaplať je síce klasikou no tmavý ocenili hlavne tie nabehané kilometre. Juj hrá sa to dobre bielym keď majú takúto motorovú myš vo svojom týme. Tradičný tmavý sa pridali keď Feďo strelil dva góly, Igor netradične len dva góly a Hucimír neuveriteľným štvorgólovým zápisom. Rozmenené na drobné, večer sa tmavým zaspávalo dobre s úsmevom na tvári.
 
Čo prinesie pondelok však bolo všetkým po zápase jasné. V pondelok príde Čipo a exploduje v strede ihriska. Takže kto má slabší žalúdok nech radšej vynechá.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

No tak

(Pepe, 29. 11. 2013 10:45)

vianocny turnaj v žoske........bude...na štefana ratajte.....to kedy ...myslim hodinu,,,sa este doladí...

treba dat dokopy styri tímy

tmaví , bieli, filajoví a asi ešte igoroví....neviem...treba to nadhodit aj na stranku....

Re: No tak

(martin, 29. 11. 2013 11:29)

pepe to je výborná správa! biely tím je asi jasný, tmavý tiež, igorovci ok a kto sú filajoví ?

Gratulujme

(Cipo, 29. 11. 2013 9:48)

fiiiha .. pekne .. gratulujme vitazom a cestne potlapkanie po pleci pre porazenych ... :-)

hmmm, zaujímavéé

(Pildo, 28. 11. 2013 10:55)

2ja belosi za tmafos dnes. Nem dobre :( ....tažkéé to veru bude dneskaj wečíír

Re: hmmm, zaujímavéé

(Cipo , 28. 11. 2013 12:01)

Tak este aj Martin?!?!?!?

no to som zvedavy na vysledok.... dajte potom echo.

Apelujem na dvoch belochov v tmavom drese aby pristupili k zapasu nanajvys zodpovedne minimalne ako v pondelok! Vase vykony rozhodnu o pondelkovej nominacii!!!

DAkujem

Re: Re: hmmm, zaujímavéé

(martin, 28. 11. 2013 12:25)

počúvaj ma, kapitán, mám pocit že by si mal trochu hamovať. jednak tvoja absencia evidentne už dnes nikoho extra nezaujíma, dokonca niektorí sa aj tešia že si zahrajú. po druhé, neviem či budeš večer v prestrojení za S.P., alebo za Rockyho, aby si videl ako my s Levíkom budeme k zápasu pristupovať. Keďže Huco ma nominoval s poznámkou, že potrebuje hráča a nie "chrontavého lajbáka", tak už len minimálne túto métu musím prekročiť.

Re: Re: Re: hmmm, zaujímavéé

(Cipo , 28. 11. 2013 14:57)

Co je Martin? sa ti roztrhla snurka na novych halovkach? Je pravda ze som tam nedal kopec smajlikov na koniec ale som si myslel ze to uz nie je potrebne.... Bolo to akoze pre Huca .. ze belosi nechystaju nejaku sabotaz :-) Ale ok ..vtip sa nepodaril. V tom pripade sa samozrejme ospravedlnujem ... a za trest teda nehram ani buduci stvrtok ... nech je pristor aj pre druhych ...

Re: Re: Re: Re: hmmm, zaujímavéé

(martin, 28. 11. 2013 16:11)

čo je čo je, vedúci ? ja som tvoj vtípok pochopil, akurát že asi ty môj nie.

Re: Re: Re: Re: Re: hmmm, zaujímavéé

(Cipo, 28. 11. 2013 18:12)

:-)))
no dost bolo vtipkov ... dnes idem do divadla ... dobehol ma slub z pred dvoch mesiacov .... samozrejme v slabej chvili pod vplyvom ... a nabuduci tyzden idem na sustredenie s FC Merkur .. no verim ze uz vo stvrtok ... no ide mi karta ....

Re: Re: hmmm, zaujímavéé

(fedo, 28. 11. 2013 20:05)

co to tu vidim?AKO SOM UVIDEL ZE LEVIK HRA ZA tmavich hned som zmenil nazor a pridem.no to som zvedavy len aby v tom nebola nejaka lecka...

Bomba na dnes

(Huco, 28. 11. 2013 14:10)

Dnes budeme v telocvični sami bez S.P. a jej rockyho. HAlu budeme po konci zamykať sami. Bodaj by to zostalo aj do budúcna.

Re: Bomba na dnes

(martin, 28. 11. 2013 14:16)

tak toto je naozaj bomba, len aby sa to nezvrhlo ako voľakedy, že sme vracali kľúčik o polnoci...

BT zostava

(roman, 28. 11. 2013 9:55)

Mito, Maxo, Pildo, Tomas, Roman