Choď na obsah Choď na menu
 


19. Alešov návrat počas absencie Merkúru

5. 12. 2013

BT vs. TT

1:5
Absencia hráčov Merkúru ktorý dali prednosť ožieraniu a blvaniu na chate pred kvalitným ŽOS futbalom narobila vrásky manažérom. Huco sa na túto skutočnosť pripravoval už od pondelka a zostavu zložil bezproblémovo no Miťo mal čo robiť keď sa poobede začal prehrabávať starým zaprášeným adresárom hráčov ŽOS. Niekto tušil niekto hádal no bolo jasné že sa na zápase objaví niekto so starých matuzalemov. Miťo zatajil príchod tohto hráča rúškom tajomstva, no Huco s úškrnom vytiahol s rukáva meno Nejedlý a po príchode oneskorenca do šatne bolo jasné aké presné sú jeho visionárske chvíľky.
Takže všetci sa tešili na povestnú Alešovu kľučku do sita a zápas sa mohol začať. Úvod bol vlažný a oba tými sa viac sústredili na obranu aby nepustili súpera do rýchleho brejku. Možno to však bolo aj nezohranosťou zúčastnených ktorý v takýchto zostavách hrali zrejme prvý krát aj po milióne odohraných zápasov ŽOS ligy. Takže sa čakalo kto otvorí gólový účet čo si po dvadsiatich minútach zobral na plecia Igor po nezištnej nahrávke Jančiho 1:0. Úvodný gól tmavých vyprovokoval belochov k väčšej aktivite. Po dlhšom závare v obrannom pásme tmavých sa napokon ujala presná strela k tyčke od Maťa B. a bolo zrovnané 1:1. TT však nespanikáril a pokračoval protiútokmi ktoré niekedy končili na tyčke či pokazenou finálnou prihrávkou. Biely sa skôr sústredili na pevnejšiu obranu s následnými brejkami čo im neraz prinieslo úspech. Na túto taktiku boli tmavý pripravený a až na zopár protiútokov ktoré však BT nevyužil čo rozhodlo o víťazovi zápasu. ZA tmavých sa postupne presadili s chuťou hrajúci Janči 2 krát, svoj jeden gól pridal aj Feďo i keď si musel počkať až na prázdnu bránu súpera a víťazný gól si pripísal MYchal.
Futbal teda skončil celkom jasným výsledkom i keď hra bola vyrovnanejšia ako skóre ukazuje. Najväčšie ovácie i podpichovačky si užil navrátilec Aleš. Po takej dlhej absencii sa to hádam očakávalo. Tým sa vlastne končí aj hodnotenie hráčov pretože na to dnes zapisovateľ nemá náladu. Zase by o sebe musel písať v negatívach.
 
BT: Miťo, Maxo, Martin A., MaťoB.1, Aleš
TT: Huco, Feďo1, Igor1, Janči2, MYchal1
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

žolík v BT

(martin, 6. 12. 2013 11:08)

áno je to tak, žolíkom v BT bol nakoniec Aleš, hoci celkom poučný príbeh o angažovaní a nakoniec aj chýbajúcej priepustke pepeho líčil v šatni uškŕňajúcim sa spoluhráčom Miťo. Kto príde ako piaty dokonca tajil až do posledného okamihu, aby už nikto nezavolal, že kua nestíha. Aleš dorazil na motorke, aspoň tak vyzeral jeho dres na bruchu, ako keby pod ním mal prilbu. tak bolo rozhodnuté, že nič iné už nezostáva, že bude žolíkom BT. Predviedol zopár dobrých zákrokov, zopár dobrých striel, zopár klasických Alešoviek. Ale bieli sa rozhodne nemôžu vyhovárať na neho! Jednoznačne pohoreli na zakončení, inak predvedený výkon bol veľmi dobrý, kombinačný. Bieli spravili 5 chýb a tmaví z toho dali 5 gólov, nehovoriac o Igorovej pretláčačke spoza brány cez Aleša v bráne, ktorý na toto ešte nebol nachystaný. bieli mali veľa šancí do ktorých sa dostali solídnymi kombináciami ale góly nedali. výsledok oproti výkonu je krutý. tak

Re: žolík v BT

(fedo, 6. 12. 2013 19:29)

Martin to by som zase nepovedal ze sme mali 5 sanci,sam som strelil dve tycky a dve sance som spalil,igor s jancim tiez toho zahodili...potvrdzujem ze Ales vas urcite nepotopil ,ale skor vasa strelecka muska,sanci ste mali dost,ale vies ako to chodi raz to pada raz nie.tesime sa na pondelok

Chyba hrac

(Mito, 5. 12. 2013 13:38)

Chyba nam 1 hrac, Klajn zatial nereaguje na sms.

coooo???

(Pepe, 5. 12. 2013 11:57)

chýba tu niekomu hráč???

do večera viem vymysliet unikový plán?

Re: coooo???

(martin, 5. 12. 2013 12:24)

pepe v BT ? to by bola senzácia!

kontakt na Klajna

(Mito, 5. 12. 2013 10:48)

pls poslite mi

4 on 4 ?

(martin, 5. 12. 2013 8:51)

Re: 4 on 4 ?

(Huco, 5. 12. 2013 9:25)

MY už sme komplet

Zostava TT

(Huco, 5. 12. 2013 8:30)

Mám jedno dve voľné miesta hláste sa záujemcovia.