Choď na obsah Choď na menu
 


29. Feďova nespokojnosť zmiernená víťazstvom !

27. 1. 2014

BT   :    TT

6    :    8

Počasie pred zápasom kládlo veľkú výzvu pre účastníkov na bicykloch, ktorí mohli prísť z dôvodu klzkých komunikácií k úrazu ešte pred začiatkom zápasu. To všetci vylúčili a tak prišli na zraz v pohodlí svojich limuzín. Duel sa odohral bez účasti Levíka, ktorý aktuálne rokuje v Madride o posilách pre FC Merkúr ( alebo možno sám ašpiruje ako strajker pre nejaký miestny FC Venušin pahorok ). V každom prípade uvidíme, čo si Levík z tripu prinesie. Pozdravujeme!  

Posledný skúšobný los pripadol na Klajna, ktorý síce presadzoval že má losovať Gabo, ktorý prišiel posledný, ale bol prehlasovaný že je prvý oblečený, tak rozhodol o nasledovných zostavách :

BT : Miro 1 , Maťo 3, Igor  1, Huco 1, Pilďo

TT : Čipo 5, Gabo 1, Feďo, Klajn 2, Martin

Rozlosovanie dávalo papierové predpoklady na víťazstvo tmavým, veď útočné kombinácie v podobe Čipa a Gaba, defenzívni pracanti Makelele a Alonso doplnení o Martina mali aktuálnu zostavu bielych prevalcovať. Martin si na predzápasovom odbere vzoriek dával pozor aby si nepopiskoval, alebo nepospevoval, aby ho Čipo zase neohovoril, že je z losom spokojný. Bieli zase predstavovali ultra defenzívnu silu v podobe Huca, Igora, Pilďa a vlastne aj Maťa, takže sa očakávalo či ustoja nájazdy tmavých a čo vymyslia dopredu.

Tmaví sa pustili do súpera zvostra a Gabo s Čipom točili pred bránou svoje kombinácie a strely. V prvej štvrťhodinke to bolo 2:0 pre tmavých, hoci treba poznamenať, že krásne kombinačné akcie bieli gólmani vychytali a prešli skôr poodrážané polostrely. Za stavu 2:0 pri zmätkoch v tmavej obrane sa lopta odrazila k číhajúcemu Maťovi, ktorý ju poslal nekompromisne do šibenice a znížil tak na 2:1 pre TT. Potom však začalo skóre narastať a vyšplhalo sa na hrozivých 6:1 pre TT. Keďže miláčik zapisovateľa Čipo vsietil celkovo 5 gólov, pravdepodobne to bola hlavne jeho práca.  Potom si však obrana tmavých vybrala slabšiu chvíľu a dovolila bielym duel zdramatizovať. Do útoku zavelil Igor, ktorý  geniálne špicom v lufte tečoval nepodarenú strelu mimo brány do protipohybu bezradného Klajna a znížil tak na 6:2.

Potom sa do brány dostal Martin a to bolo pre ďalší priebeh zápasu rozhodujúce. Najprv ho prekvapil Maťo strelou k tyči pri ktorej stál a bolo 6:3. Potom prišla za obranu lopta na Mira, ktorý vyzeral že je z nej dosť prekvapený a keď si Martin myslel že mu prihrávka ide priamo na kopačku, tak Miro ešte vytiahol nečakaný  teč, ktorým ju posunul vedľa tyče na 6:4 pre TT.  Bonbónikom bol gól Huca, ktorý dostal prihrávku na dlhú nohu na pravé krídlo, z presne vykrytého priestoru nemohol obstreliť brankára ktorý bol od neho pol metra, ale Huco sa namiesto strely potkol, lopta dostala taký divný teč že sa došúľala okolo zdeseného Martina do brány a skóre bolo hrozivých 6:5 pre TT. Potom bol brankár kvôli nepresvedčivým výkonom vystriedaný a skóre sa tak vyšplhalo na 8:6 pre TT, ktorý celkom pohodlne doviedli zápas do víťazného konca.

 Za zmienku stoja dva góly Klajna a nula v bilancii vlastných, ktorý bol v istom čase celkom pri streleckej chuti, pálil to ako Igor zo zeme aj zo vzduchu, niektoré teda mali rozptyl ako Igorove keď sa zastreľuje, ale Klajn z toho vytlačil predsa dva zásahy. Gabo chudobný jeden, ale exportné prihrávky Čipovi, Feďo sklamaný nula gólov, Martin dopredu nula dozadu jeho 3 kúsky. V bielom tíme najlepší hráč Maťo s tromi gólmi a výbornou defenzívnou prácou, ostatní ( okrem Pilďa ) si podelili po jednom góle.

Štyria Partizáni po zápase vyzerali tak smädno, až čašníčka vhodnotila, že keď im neprinesie vytúžený energy drink v rekordnom čase, tak na stoličkách vyschnú. Snažila sa preto dostať k nim s plnou táckou dobrôt spoza baru kotúľom letmo, čo sa jej samozrejme ( vďaka kilám navyše )nepodarilo a všetko komplet pred očami prekvapených vyprahnutých divákov rozjebala. Naši partizáni však nevyschli a okrem nových receptov a ohovárania oblečenia protihráčov venovali zopár slov aj zápasu. Bielym sa zdalo, že ich tempo bolo pomalé a odovzdané. Tmaví zase horekovali nad množstvom nepremenených šancí, ktoré mohli pri troche smoly darovať víťazstvo bielym.

VEREJNÉ VŠEĽUDOVÉ HLASOVANIE

Máme za sebou mesačný projekt losovania.  Niektorí celý čas frflú ( Feďo ), niektorí sú spokojní. Negatívne ohlasy sú také, že chýba hucovanie a náboj súperov, hráči sa nevedia zohrať lebo sa nepoznajú a pod. Pozitívne zase slabí hráči tu naozaj nie sú a rôzne kombinácie prinesú vždy niečo nové a nepodlieha to stereotypu.  

Tak nech sa každý vyjadrí či budeme v losovaní pokračovať, alebo nie.

Pri svojej voľbe sa postavte a chyťte sa za srdce ! ( pre priaznivcov gerio kabaretov na Pasienkoch podotýkam, že toto hnutie už bolo rozpustené, takže hlasy by prepadli )

1.       1. Hlasujem za pokračovanie losovania

2.       2. Hlasujem za ukončenie losovania

3.       3. Hlasujem za stabilné tímy v pondelok a losovanie vo štvrtok

Kto svoj názor nevyjadrí, prepadne v prospech tých čo budú v hlasovaní úspešní.

Termín : 30.1.2014

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Hlasovanie

(Mito, 30. 1. 2014 7:49)

1) do konca februara

Hlasovanie

(Huco, 29. 1. 2014 12:24)

1 alebo 2 som proti trojke

dos

(levik, 29. 1. 2014 9:42)

hlasovanie jak za komunistov. ..všetci jednotne...my emigranti zo Španielska hlas dávame dvojke! :-)

Re: dos

(Cipo, 29. 1. 2014 11:33)

presne tak Levik .. ako za komunistov .. cize ako clen pondelkoveho kadra by si mal hlasovat ako predseda .... inac hrozi vylucenie zo strany :-)))))))))

Hlasovanie

(Gabriel, 28. 1. 2014 17:53)

Vzdavam sa prava hlasu, volim radsej behanie za loptou ako zufalost z prehry.
Prehra boli, ale potivuje.
Houk.

Re: Hlasovanie

(Gabriel, 28. 1. 2014 17:54)

..samoska ze prisiel skriatok a plati..
Prehra boli ale motivuje..

Re: Re: Hlasovanie

(martin, 29. 1. 2014 8:41)

Gapko vy ste včera koštovali nejakého nového dodávateľa koňaku, alebo whisky ?

Re: Hlasovanie

(miro, 29. 1. 2014 9:11)

3-ka vyzera dobre. ale mali by sa vyjadrit hlavne stabilni stvrtkovi bieli. Aj tak je vsetkemu na vine Cipo ! V pondelok je to vyrovnane, vo stvrtok prejde k tmavym a je to nevyrovnane :-)

Re: Re: Hlasovanie

(Cipo, 29. 1. 2014 9:25)

hmmm zaujimavy postreh :-)))

ale vsak musime sa nejako potivovat:-)

Re: Re: Re: Hlasovanie

(miro, 29. 1. 2014 10:20)

dobre hovoris - hucung a potivacia su dolezite !

VEREJNÉ VŠEĽUDOVÉ HLASOVANIE

(Cipo, 28. 1. 2014 9:59)

3. Hlasujem za stabilné tímy v pondelok a losovanie vo štvrtok

Re: VEREJNÉ VŠEĽUDOVÉ HLASOVANIE

(fedo, 28. 1. 2014 11:08)

3.

Re: VEREJNÉ VŠEĽUDOVÉ HLASOVANIE

(Mato, 28. 1. 2014 12:37)

3.

Re: VEREJNÉ VŠEĽUDOVÉ HLASOVANIE

(igor, 28. 1. 2014 16:36)

Mne je to celkom fuk,môžme losovať stále,alebo len vo štvrtok. Ja som rád,že sa dostanem do zostavy.

moja odpoved na kvízovu otazku znie:

(Pildo, 28. 1. 2014 13:08)

3. Hlasujem za stabilné tímy v pondelok a losovanie vo štvrtok

mufty večne živý

(martin, 28. 1. 2014 11:08)

Hlasujem za zákon o slovenskom jazyku a

3. pondelky BT vs TT a štvrtky losovanie

tt

(fedo, 27. 1. 2014 9:55)

zatial: klajn

Re: tt

(fedo, 27. 1. 2014 11:28)

klajn,igor

Re: Re: tt

(fedo, 27. 1. 2014 12:48)

klajn,igor,gabo

Re: Re: Re: tt

(fedo, 27. 1. 2014 13:22)

klajn,igor,gabo,huco