Choď na obsah Choď na menu
 


35. Tmaví nezaváhali, do záveru dali všetko

17. 2. 2014

 

BT vs. TT
7:8
 
BT: Čipo2, Miro1, Martin2, Miťo1 + 1 og, Maťo1
TT: Huco2, Igor2, Klajn1, Janči, Pepka2
Pondelkový navrat ku koreňom pôvodných čierno bileych tímov opäť potvrdil, že pre kvalitné derby sa losovať nemusí. Keďže nad regulárnosťou zápasu tentoraz dozerala SP tak bolo povinnosťou začať o deviatej aby sme stihli aj o povestného víťaza no o tom neskôr. Treba zabojovať za svoje farby ako v každom správnom derby zápase. Pranostiky vravia že derby nemá favorita a kvalitný futbal to včera len a len potvrdil.
Hráči sa pomaly zliezali pred halu, na galapredstavenie zavítal aj Peťo zvaný oravec, pripadne korbáčik asi s najväčšim a najkrajsím golom....malou princeznou Antuanetou olivivou newton johnovou. Zatiaľ čo viac detí majú hráči tmavého tímu, prave oni sa vedeli po tejto správe viac namotivovat.
Poďme teda k zápasu:
6 min. po krásnej nahrávke zakončil Martin 1:0
6 min. Klajn vracia úder a vyrovnal 1:1
9min.  Čipo dokopal loptu do brány a Igora do nôh 2:1
22 min. Čipo spravil dvoch hráčov a nekompromisne zakončil 3:1
25 min. Igor nahráva Pepemu ktorý znižuje na 3:2
29 min. Pepka spoza brány napálil Miťa ktorí zasunul do brány prekvapenému Mirovi 3:3
30 min. rýchla odpoveď spoza polovice od Maťa a opäť vedú bieli 4:3
36 min. Pepka nezištne nahráva Hucovi pred bránu 4:4
46 min. Miro si potiahol loptu sám medzi dvoch hráčov a nekompromisne zakončil 5:4
49 min. Igor varovnáva na 5:5
50 min Igorova delovka s 5tich metrov preklápa misky váh na tmavú stranu 5:6
53 min Miťo pohodlne dorovnáva po Maťovej nahrávke na 6:6
54 min. Huco doráža loptu ktorá sa motala pod nohami bielych pred bránou 6:7
63 min. Martin doklepáva peknú akciu do prázdnej brány 7:7
67 min. Pepka zakončuje zápas víťazným gólom po samostatnom nájazde 7:8  
 
Išlo o jeden z kvalitnejších zápasov, všetkých hned v úvode prichodu do haly vystrašil Miťo, ktorý hladko obrátene si vyšíval svoje iniciály na kolenačku. Tmaví spozorneli a dali si obzvlášť bacha na tohoto všestranne nadaného nadšenca. Možno ho právom označiť za najlepšieho štopkára bielych. Najlepsim bileym hracom bol ale vcera vecer Maťo, ktorý tiež ako čerstvý otec si užíval spolu s peťom obdobie PRED PRÍCHODOM....nahrával, vsieil krasny od polky...o to viac ho moze tesit ze práve nezdolatelnemu hucovi...klucky a tahacky po krídlach narobili vcera tmavýmm vela starostí...aj verbálnych,..

Za tmavých sa obdivuhodným výkonom prezentoval uz spomnamý peter klájn jány, ktorý si z chuti zamakal....cierna robota bola hlavne na jeho pleciach,,,,na sto percent zastúpil eduarda fjodoroviča chodorovkeho, ktorý sa po nútenej absencii díval z hladiska aj so psom, ktoeho vsak neohlasil....
Každý s hráčov si po zápase pochvaľoval dobrý futbálek ako to zvyčajne býva keď sa rozhoduje zápas gólom o víťaza. Spokojnejší ale bol tmavý tým ktorý väčšinu zápasu doťahoval bielych no na záver zápasu strhol víťazstvo na svoju stranu.
Hodnotenie BT:
Martin spokojný po dvoch strelených góloch no mohol pridať aj nejaké tie vychytané šance - dobrý brankár totiž musí chytiť aj niečo navyše nie len to čo ho trafí. Čipo behal, nahrával na góle, vsietil len dva ale aj tak si zaslúži dobré hodnotenie. Maťo tradične odrobil kopu čiernej roboty a pridal k tomu jeden od polovice. Miro v bráne nezažiaril no vynahradil si to rozžiarenou tvárou po krásnom góle kde sa zbavil dvoch protihráčov a zavesil to Hucovi do vinkla. Miťo bol ako tradične vidieť celý zápas hral s chuťou no len jeden gól v sieti súpera nestačí keď si dá aj vlastňáka.
Hodnotenie TT:
Pepka v poslednej v dobe výborná strelecká pohoda, pridal dva góle, vybojoval aj jeden vlastný cez Miťa a ešte stihol aj nahrať na nejaký ten gólik spoluhráčom. Igor klasika na jeho góle sa môže mužstvo spoľahnúť včera to bolo dvakrát, po predzápasovom príhovore kapitána sa vracal aj do obrany v bráne podržal. Klajn tradične behavý výkon okorenený jedným gólom. Janči mohol vsietiť kľudne hetrik a upokojiť tmavých no včera mu to proste súdené nebolo, vynahradil to rozohrávkou v strede poľa. Huco dva dal, dva dostal takže štatisticky sa vynuloval, hodnotiť ho musia iný.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

stranka zos1

(martin, 18. 2. 2014 10:05)

ako som včera hovoril, stránka zos.sk ( č.1 ) je tŕňom v oku poskytovateľa, že tam už nikto nekliká a že nám ju chcú zmazť. tak vznikla včera v šatni debata, koľko už stránka funguje. pozrel som to, prvý zápis je z 3.9.2009! Tmavý tím ešte s legendami Tajgičom a Palinom vyhral 9:8. Takže zápisy, štatistiky a pod. ťaháme vo dvojici-štvorici už 4,5 roka.
Človek by povedal, že Čipo si tú pollitrovku čo si ulial aj zaslúžil...

Re: stranka zos1

(Cipo, 18. 2. 2014 18:41)

treba to nejako zalohovat .. bola by to skoda ...

kolko mame casu?

raz ktosi povedal...

(Pepe, 17. 2. 2014 13:07)

..že prví budú poslední a poslední prvymi....ja dodávam iba...že.tí, čo bývali vpredu budú vzadu a tí čo hravali vzadu budú ešte viac vzadu,,,

Derby

(Huco, 17. 2. 2014 12:28)

Nožíky si brúsim na mojich 4 útočníkov. Keď sa nebudú vracať do obrany budem ich po nich hádzať.

Re: Derby

(martin, 17. 2. 2014 12:57)

Mas tam klajna ten ti to odbeha

pridem

(martin, 17. 2. 2014 12:14)

inak dnes slabá aktivita blogerov, aj tímy sú jasné, aj derby ohlásené a žiadne nožíky do chrbtov sa netasia

ANO

(miro, 17. 2. 2014 11:56)