Choď na obsah Choď na menu
 


36. Huco hlavným aktérom všetkých situácií

20. 2. 2014

BT : TT

4   :  9

Na farbe dresu záleží ! 

 Pred štvrtkovým losovaním účastníci uvažovali, aký kľúč bude použitý a či sa opäť nezopakuje podobný vzorček ako naposledy. Platini však nenechal nič na náhodu a vybral Martina a Romana, ktorí zo svojich generátorov náhodných čísel vypľuli zostavy, ktoré väčšina označila ako vyrovnané. V tmavom tíme sa predstavili štandardní belosi Pilďo, Martin a Roman, v bielom drese lídrom Huco doplnený Jančim.

Pri vstupe do haly opäť rozohrala espéčka svoju veľkú rolu malých postáv. Ako všetci vieme, najdôležitejšie osoby na svete sedia na vrátniciach. Pre tých ktorí nevedia, priblížim povinnú jazdu vstupu do haly.  20:45 buď bez vyzvania, alebo po zazvonení espéčka pomalou chôdzou a s vražedným pohľadom príde k dverám, odomkne, otočí sa a vráti sa do svojej kukane. Všetci sa ponúkajú kto vojde prvý, aby prípadne niekto jednu neschytal. Huco sa potom pár minút rozdýchava, svojim barytónom na chodbe všetkých upozorňuje koľko drinkov mu každý dlhuje za toto príkorie ktoré musí znášať, naberie všetku odvahu a zaklopká espéčke. Vo vnútri za zavretými dverami sa odohráva ich krátka ľúbostná romanca, lebo Huco vyjde odtiaľ vždy červený. Napriek tomu, že už 100 rokov zdieľame šatňu s baskeťákmi, omámený Huco prevzal kľúčik od vrchnej šatne ( samozrejme že sme boli dole )  

 Zápas sa vyvíjal presne naopak, ako naznačoval predzápasový štatistický simulátor. Úvod zápasu patril tmavým, kde s chuťou a umom pracoval Gabo. Na prvý gól zápasu nahral zo stredu ihriska od rebrín zadovkou medzi nohy obrancu do voľného priestoru, kde si nabehol Martin a k ľavej žrdi prekonal Maťa v bráne. Potom tmaví pridali svoj druhý gól, myslím že Romanom. Všetci čakali, kedy nastúpi Huco so svojimi zásahmi a ten nesklamal, znížil na 2:1 po svojej učebnicovej strele pod brvno. Skóre začalo potom narastať v prospech tmavých, ktorí točili svoje útočné kolotoče pred bielou bránou, z čoho sa zrodil dosť vysoký rozdiel, cca 5:1. Vtedy Huco ako správny kapitán zavelil do útoku a pridal ďalšie dva kúsky zo svojej zbierky, v polovici zápasu stiahli belosi na 6:4. Vzhľadom na to, že belosi boli dosť unavení behaním okolo Igora, naháňaním Gaba a zachytávaním nábehov schuti hrajúcich Romana a Martina, stiahli sa do obrany a tam čakali na útočné aktivity tmavých hráčov. V tejto časti zápasu sa rozhodovalo o víťazovi, pretože tmaví často prepadli, ale bieli z brejkov nevedeli premeniť svoje nájazdy. Ukázalo sa, kto v stredu len tupo zízal na Bayercelonu a kto aktívne sledoval aj prestávkové a pozápasové štúdio s Lacom Borbélym, ktorý v polohe pololežmo sypal na futbalových laikov  také termíny, čo si ani nikto nemohol zapamätať.

Huco zrejme počúval tú časť o nasadení a bojovnosti, lebo v tejto časti zdvihol vlajku, s bojovým pokrikom sa vrhol do prihrávky, zo strednej vzdialenosti pohotovo a nechytateľne zakončil, žiaľ, do vlastnej brány. Po tomto momente sa už bieli nespamätali, dostali ešte dva góly  vrátane víťazného a bolo po zápase. Možno to bolo aj preto, že zneužívali šírku poľa na úkor jeho hĺbky.

Belochom chýbalo v zostave kladivo, ktoré by dávalo góly, k Hucovmu hattricku sa pridal len Janči s jedným gólom. Maťo bol stiahnutý v obrane a ostatní šance nevyužili. Na druhej strane Igor zo svojej plejády striel zase vydoloval tri góly, aj Gabove dva kúsky sú nadštandard. Bieli si sypali po zápase popol na hlavu, Tomáš ohodnotil svoj výkon slovami, ktoré tu nemôžem reprodukovať a Maťo poznamenal, že v bielom tíme boli väčší „bruškeri“.

Po zápase sa hráči vytratili veľmi rýchlo zo šatne aj spred haly. V šatni zostali len Maťo, Martin a klasika, Janči.

Zrazu espéčka vykúkala z tmy, či už ideme. A vtedy sa zistilo, že Huco sa dopustil neodpustiteľného priestupku voči pravidlám organizačného poriadku haly. Kľúč od vrchnej šatne ktorý prevzal oproti podpisu nešiel osobne vrátiť espéčke, ani nikoho neinformoval kde je. Espéčka bola zrazu na koni a začala sužovať kto jej kľúč vráti a že bol prevzatý proti podpisu a pod. drísdy. Neviem či sa tí dvaja pohádali, alebo čo je za tým, do telefónu Huco stroho oznámil že kľúč pripol k tomu od spodnej šatne, takže ho mala espéčka vlastne v ruke. Ukázalo sa, že šlo len o ďalší pokus zo studnice jej spôsobov ako sa pokúsiť nám pobyt v ŽOSke znechutiť. Želáme ešte veľa úspechov.

BT: Janči1, TomasS, Huco 3+1og, MatoB., Miro

TT: Gabo2, Igor3, Roman2, Pildo, MArtin1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Nadpis

(Huco, 21. 2. 2014 9:22)

Martin buď milý pri zápise nehaň ma moc. Snažil som sa no opäť to nevyšlo. Jeden gól som zapríčinil, jeden lacný dostal, jeden vlastný daroval tmavým, kua. Takže som sa zase raz vynuloval na ihrisku. Ale to tam radšej nesponmínaj :o)

Re: Nadpis

(miro, 21. 2. 2014 11:12)

Hucko, tolko popola na svoju hlavu si sypat nemusis. Podla mna sme posobili ako skupinka z geriatrickej liecebne na vychadzke. Keby tam bol Fedov dunco, zasluzili by sme si od neho kusanec do zadku.

Re: Re: Nadpis

(Mato, 21. 2. 2014 12:06)

Absolutny suhlas Miro. Az na Janciho ktory odmakal cely zapas sme my ostatni zaostavali v pohybe, osobnych subojoch a vybusnosti. Ja som dal vcera jeden zo svojich najhorsich vykonov za posledne 3 mesiace...

Re: Re: Re: Nadpis

(T., 21. 2. 2014 13:32)

Výrazný podiel prehry beriem na seba.

Re: Re: Re: Nadpis

(Cipo, 21. 2. 2014 17:19)

Vsak si hral tusim este len druhy krat :-)))

Mo tmavi .. slabota ..ked uz musi Huco za VAs davat goly .. hmmmm

buduci tyzden

(martin, 21. 2. 2014 10:53)

Huco budúci týždeň sa normálne hrá, cez jarné ?

Re: buduci tyzden

(Huco, 21. 2. 2014 14:45)

HAla je otvorená aj počas jarných práznin.

Prichádzam len po 3 body...

(T., 20. 2. 2014 20:25)

Štatistika nepustí

(Huco, 20. 2. 2014 13:23)

Dnešný duel vyzerá na víťazstvo BT.
BT vs TT
49,8% - 48%

Takže bieli ideme do zápasu ako favoriti tak si pribalte strelky do batohu. Nie aby ste večer triafali do konštrukcie brány prípadne len do brankára. Dnes si víťazstvo zoberieme a nebudeme ho nikomu ponúkať.

Re: Štatistika nepustí

(martin, 20. 2. 2014 14:16)

Huco ty odkiaľ ťaháš tie percentá ?

Re: Re: Štatistika nepustí

(Huco, 20. 2. 2014 14:46)

Všetko je na webe. Úspešnosť hráčov je v štatistikách. Koľko zápasov si hral a koľko s nich si vyhral. Stačí už len spraviť priemer úspešnosti 5-tich hráčov v týme a hneď vieš kto vyhrá

Re: Re: Re: Štatistika nepustí

(miro, 20. 2. 2014 15:16)

Podla percent to vyzera na tesny vysledok :-) Hucko, urcite nie je problem dat aj statisticky vysledok a strelcov golov. A mozme ist rovno na pivo :-). Bude sa to volat ZOSKA SIMULATOR a zacneme to predavat :-)

Re: Re: Re: Re: Štatistika nepustí

(martin, 20. 2. 2014 16:24)

keď už nebudeme vládať behať tak aj na to možno príde čas...

Losovačka

(Huco, 20. 2. 2014 9:57)

Roman určil:
Huco6, Igor 3, Janči2, MatoB7, Gabo1, TomasS 5, Martin 9, Miro10, Pildo8, Roman4

Martin určil:
BT : 2,5,6,7,10
TT : 1,3,4,8,9

Re: Losovačka

(martin, 20. 2. 2014 10:02)

celkom vyrovnané

Re: Re: Losovačka

(Huco, 20. 2. 2014 10:05)

Uvidíme večer vyzerá to dobre uvidíme kto si dnes vybojuje tri body.

dnes davajte 1,3,5,7

(martin, 20. 2. 2014 8:59)

nepopleťte to!!!