Choď na obsah Choď na menu
 


37. Pekný pondelok pre tmavých, rozhodlo nasadenie

24. 2. 2014

 

BT vs. TT

3:11Nevylosované zostavy napovedali opäť zaujímavý duel. Papierovo vyzneli lepšie a zohratejšie bieli.

ŽOS. Až večer sa hráči tmavého tímu dozvedeli, že piatym hráčom v poli bielych je je vpredu i vzadu vytrvalý Miťo. Plány tmavých sa začali komplikovať. Vzhľadom na ich ultradefenzívny charakter viacerých hráčov.

Docela rýchly úvod nenasvedčoval tomu, čo sa dialo v druhej polovici. Bieli mali navrch, pekne kombinovali, hľadali uličky, ale dopraviť loptu do siete hraničnou drevenno kovoovou konštrukciou sa im žial nedarilo. Vedenia sa ujali tmaví po jednej z akcií, loptu však mali na kopačkách práve bieli. Miťovi sa podarilo v krátkom čase medzi nohy nič netušiaceho Igora zasunúť. Igor si myslel, že išla vedľa. Milimegtrová presnosť síce potešila, ale neskôr sa už neobjavila. Dvojblok brankár MYchal bol včera jednoducho nepristrelný. Bieli kombinovali ale nic nedotiahli do konca. Tmaví hrozili z bejkov, v druhej polovici značne demotivovaného bieleho tímu sa ich zopárkrát podarilo zavrieť do kokpitu v okolí brány. Tmavým išla. Vychadzali im aj lopty po výške cez celé ihrisko a následný gól. Nedá sa povedať, že dali zo všetkého, Pomerne dosť šancí nepremenili. Vychytal hlavne Pildo a Martin. Za stavu 2:2 sa lámal chlieb,nebola ani polovica zápasu. Tmaví premenili niekoľko tutoviek, čo začalo nahlodávať psychiku bielych. Deväťgólová šnúra upokojila tmavých, ktorí hrali s chuťou a odhodlane. Igor sa chytil v dobrej časti zápasu a svojimi štyrmi exportami zatlkol klince do beznádejne prehrateho zápasu v pozícii bielych. Výbornou obrannou hrou sa už tradične prezentoval MYchal, ktorý v rozhodujúcich momentoch vedel vystihnúť zámer hráča. Pochvalu si určite zaslúži aj Janči, ktorý toho včera nabehal dosť, aj keď pokazil, vždy sa snažil aj napraviť, šprintom na vlastnú polovicu. Hucco krásnymi golmi ukázal krásu tohto športu. Nie je dôležité vsietiť každý zápas, ale keď už tak, tak nádhery ako včera. Unbelieveble. pepe ešte poznamenal k tomu počs zápasu, že nie je dôležité ako vieš hrať futbal, ale ako vieš nahrať hucovi na gol...mito zasa po zápase uviedol, že krásu jeho včerajších gólov treba hľadať v čísle haloviek. Veľkosť 15. Igor mal trocha slabší úvod, ale zabral v rozhodujúcich a demotivujucich chvilach zápasu. Demotivujúcich pre bielych,

Bielym hráčom sa nedá vyčítať prakticky nič. Nevedeli iba zasunúť, inak hr abola kombinačná bez zbytočných chýb. Postivo sa vracali. Čipo trocha vlažný, svoju latku ma nadstavenu urcite vyššie. A jeho motanice, trocha spomalene napovedaju, ze vcera niečo nanho liezlo. Pepe už viackrát vravel, že sex pred zápasom nie sú vhodné. Martin poctivo, spolupracoval s tímom, miťo sa poctvivo vracal a maťo aj dopredu aj dozadu. Vlastne teraz nad tym premýšlam, že čo sa vlastne stalo. Rozhodlo zrejme tímové nasadenie a predzápasová motivácia. Tmaví sa včera večer jednoducho vedeli viac vyhucovať.

BT: Cipo2, Martin, Mato, Pildo, Mito1

TT: Pepe3, Huco3, Igor4, Janci1, MYchal

Seper Blatak odprezentoval na tlacovke nove trofeje pre sezonu 2013/2014

img-20140224-00055.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

neverím vlastným očiam

(levik, 26. 2. 2014 9:11)

chlapci čo sa to deje...? jedenásť gólov...moje biele srdce krváca :-)

výborný zápas pre tmavých

(MYchal, 25. 2. 2014 10:07)

Včera to bol konštantný a koncentrovaný výkon tmavých počas celého zápasu. Aj pri vyššom vedení všetci hráči TT dodržiavali stanovenú taktiku vychádzať zo zabezpečenej obrany, poučení že ani stav 4:0 a podobné vyššie priebežné gólové rozdiely nemusia znamenať víťazstvo. Klobúk dole pred všetkými a vďaka za zodpovedný prístup. Bielych mi je až ľúto, pretože tento pre nich krutý výsledok neodzrkadľuje realitu a úroveň predvedenej hry.

Re: výborný zápas pre tmavých

(Huco, 25. 2. 2014 10:19)

Pripájam sa včera sa s Vami dobre hralo. Stačilo si vypýtať loptu pohybom a nahrávka si ma našla.

to bola vcera slabota

(Cipo, 25. 2. 2014 9:57)

Vcerajsi duel bol uplnym prepadakom obrany. Nechavat v zadu sameho Pepeho ktoremu neviem vystihnut jeho jedinu klucku , ci pokryt Huca ktory uteka pred branku 5 minut a k tomu nechat Janciho nech si s prihravkou pocka na Huca 5+x minut - to nesmieme dopustit. Tmavi mali vcera v obrane den otvorenych dveri ... zatial co pred tmavou branou sa nedalo ani dychat nie to este hrat a zakoncit. A teda to zaverecne vypustenie .... zda sa ze sme od tmaveho teamu slabsi hlavne po psychickej stranke ...

Re: to bola vcera slabota

(Huco, 25. 2. 2014 10:18)

Utekal som tak pomali lebo som v nohách cítil nedelnú túru. Ale stačilo to.

Zápis

(Huco, 25. 2. 2014 9:51)

Pepe ďakujeme za zápis, hlavne si vydýchol Čipo že nemusí o tom písať. I keď sa mu asi bude ťažko i čítať.

Seper Blaťák

(Huco, 24. 2. 2014 12:14)

Seper Blaťák
to je fešák,
poháre nám nakúpy,
čipo si už brúsi zuby.

ucast

(martin, 24. 2. 2014 9:48)

teším sa na duel