Choď na obsah Choď na menu
 


42. Krutý žreb i výsledok pre bielych

13. 3. 2014

 

BT vs TT
3:18
 
Včerajší futbal bol už od úvodu manažérskym pôrodom. Ráno manažéri zistili že je istých len 5 hráčov až 9 hráčov hlásilo absencie. Návrh o zrušení futbalu bol ihneď zamietnutý a začalo dlhé zháňanie hráčov alebo prehováračky, že zranenia ktorými niektorí s nedoliečených hráčov trpia vôbec nie sú také vážne aby nemohli prísť hrať. Nakoniec sa neuveriteľné stalo skutočnosťou a na futbal prišla kompletná desiatka. Česť a chvála Feďovi s Čipom ktorý položili na futbalový oltár svoje nedoliečené zranenia a nenechali zvyšok na „holičkách“. A Dodo ktorého Pepe vytiahol ako žolíka s rukávu a pozvánku bez rečí prijal. To už totiž boli manažéri naozaj zúfalí.
 
Takže o pol deviatej pri zvukoch znelky ŽOS ligy sa stretli starý známi. Meškajúci spoluhráči i protihráči si vyžiadali opakovanie tejto znelky aj o 20:45 aby sa aj oni cítili povznesene pri nástupe na ihrisko. Dodo ako tohto sezónny nováčik musel losovať a nesnažil sa ani protestovať a zobral toto ťažké bremeno na svoje plecia. A o deviatej boli všetci viac menej pripravený na duel.
 
Ako už prezrádza nadpis duelu los bol tentoraz nemilosrdný k bielemu týmu. Šťastena v podobe Dodových rúk poskladala skoro kompletný štvrtkový TT s dvojicou Čipo-Gabo v útoku a dvojicou ortodoxných obrancov Feďo-MYchal. Piateho do partie dostali brankára Hucimíra a už rovnomerné rozdelenie postov u tmavých neveštilo bielym nič dobrého. Skóre otvorili tmaví pridal sa k nim Miťo s vlastným gólom a pre vývoj duelu bol tento úvodný gólový únik tmavých rozhodujúci. Tmaví sa totiž upokojili v koncovke behali dopredu i dozadu. Vedeli si počkať v obrane na šancu do brejku a hralo sa im s ľahkosťou dievčat na Krížnej. Bieli sa snažili dotiahnuť úvodný trojgólový náskok tmavých no po viacerých zakončeniach do konštrukcie brány a nepremenených tutoviek začali kopiť chyby v rozohrávke čo bola len voda na mlyn tmavého gólostroju. Myslím že sa skóre vyšplhalo až na 8:0 keď sa bielemu týmu konečne podarilo presadiť aj gólovo. Prvý gól ich psychicky vzpružil a v krátkom slede pridali ďalšie dva škoda len že sa k strelcovi Igorovi nikto iný s belochov nepridal.
 
Za tmavých treba vyzdvihnúť 8 gólový účet Čipčalu ktorý po zápase oznámil že sa mu asi začína vracať forma. Redaktor článku sa teší na jeho gólový účet keď dosiahne životnú formu. Feďo i keď zranení nabehal toho dosť výnimočne aj dopredu a nielen v obrane za čo mu bolo odmenou dva góly. Po hetrikoch pridali MYchal, ktorý k nemu pridal aj klasicky dobrú defenzívu a Huco ktorý k nemu pridal čisté konto v bráne. Keď sa konečne pridal gólom Gabec všetci tmaví zostali spokojní.
 
U bielych už spomínaný hetrik Igora zostal osamotený. Do streleckej listiny sa pridal s bielych už len Miťo vlastencom a začína sa povrávať že jeho 5-gólová forma je fuč už druhým zápasom. Mirko sa snažil hucovať svoj tým povzbudením i horúcimi slovami no nezabralo to. Hru museli pri takom skóre bieli proste otvoriť a ťažko potom brániť rýchle brejky po chybách v rozohrávke. Dodo včerajší posledný záchranca kompletnej zostavy si pripísal vo svojom úvodnom zápase sezóny vysokú prehru čo okomentoval slovami: „prídem sem dostanem výprask a ešte mám aj pivo zaplatiť?“. K tomu len to že život v Žoske je krutý a nemazná sa s nikým. Či pivo zaplatil však potvrdiť neviem. A posledný hráč Aleš sa so zranením natrápil viac ako predpokladal a zaostal za svojim posledným výkonom. Zlé jazyky tvrdia že mu viacej svedči tmavý dres. Po prvé ho zoštíhľuje a po druhé sa vie v tmavom týme viac presadiť pretože má na palubovke voľnosť ako Messi.
 
Výrok po zápasu: „Mal som zlé tušenie už ráno keď nás bolo málo. Nabudúce Ťa radšej budem počúvať a zrušíme futbal a nebudeme to siliť.“ Miťo keď opúšťal palubovku.
 
Takže spokojný šli domov spať tmaví a bieli museli budiť manželky a priateľky aby im napravili pokazený večer aspoň dobrým orálnym sexom, prípadne im chuť napravilo pivo v chladničke.
 
BT: Igor3, Miťo 1og, Aleš, Miro, Dodo
TT: Huco3, Čipo8, Gabo1, MYchal3, Feďo2
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Hovno a nie pivko !!!

(Cipo, 14. 3. 2014 16:39)

Este doplnim ze ziadne pfko nebolo .. ani od Doda ani od nikoho .. chalani .. jedna vec je ucast na zapase a druha vec je ucast v senku na pozapasovej tlacovke .. bieda, hroza, sok !!! ... som sa musel ukojit sam v pritmi parku plechovkovou desinou .... si ludia mysleli ze sopm uchylak :-(

no pekne

(martin, 14. 3. 2014 14:39)

ešteže som nenastúpil, bieli hlavy hore, v pondelok si to vynahradíme!

Re: no pekne

(Cipo, 14. 3. 2014 16:33)

.. ok .. ale ja som v klude :-)
inac dnes vecer v Merkuri .. je stretnutie priatelov Merkuru ...?!?!?

jsane ze sa bude hrat!

(Cipo, 13. 3. 2014 15:44)