Choď na obsah Choď na menu
 


47. Levík zvolený hráčom zápasu

31. 3. 2014

Levík hráčom zápasu

Andrej Čipska, zvolený prezident ŽOS ligy, filantrop a úspešný manažér opäť dokázal že úlohou úspešných je pomáhať tým slabším. Keď už pozbieral dostatok gólov ku ktorým sa nikto po zápase z rôznych dôvodov neprihlásil, spomenul si aj na kamaráta. A preto, že je Andrej Čipska prezidentom, zosnoval to vo veľkom štýle.

Hoci Maťo, ktorý bol napísaný v zostave ohlásil chorobu už ráno, do cca 18:00 bolo okolo nominácie ticho. Potom bol v diskusii vypustený balónik s akože aktivitou, koho všetkého Čipska volal a ten na prvé zvonenie nezdvihol a tak volal inému a pod. V závere príspevku samozrejme meno hráča ktorý príde nebolo zverejnené. O 20:45 hod., keď sa osadenstvo tlačovky presúvalo do útrob arény, blížil sa od križovatky Ford Kuga. Ako prezident predpovedal, niektorí sa potešili, niektorí horko zaplakali. Huco si dal ešte chvíľu pauzu, lebo sa musel sústrediť na svoju intímnu chvíľku v kancelárii espéčky pri akože preberaní  kľúčov, ale už odtiaľ vyšiel taký nažhavený, že sa mu tak triasli ruky, že 5 minúť otváral odomknuté dvere na šatni. A potom to prišlo. Za pár minút hlučných argumentov vykričal Gabovi všetky hriechy do piateho kolena jeho famílie. Okrem toho sa snažil okamžite pomeniť niekoľko pravidiel ŽOS ligy... Až vtedy zasiahol prezident Andrej a umlčal Huca príbehom. Bol to príbeh o skrotenej hore. V tomto okamihu sa spravodajské fakty strácajú vo vrave a vzrušení v kabíne. Vyrozumeli sme len toľko, že Gabriel nakúpil v minulosti na splátky v Andrejovom splátkovom predaji zariadenie kuchyne, ku ktorému bol ako darček  sada prezervatívov. A keďže tieto po čase stratili potrebné vlastnosti, nepoctivosť predajcu mala byť demonštrovaná na jednom zo sústredení klubu aj názorne. Tak mal byť Gabriel následne prezidentom vydieraný a preto vraj musel prijať pozvanie do jeho tímu. Je to tak, vo veľkej ŽOS politike je treba mať hlavne pružné zvierače a chladivé lubrikanty.     

Zatiaľ nič netušiaci Levík sa tohto vystúpenia nezúčastnil, pretože prišiel ako hlavný hrdina až tesne pred vystúpením. Zápas sa teda mohol začať a priebeh úvodu ešte nenasvedčoval žiadnemu spiknutiu. Potom však Andrej mrkol na kapitána tmavých a začalo sa vopred dohodnuté divadielko, ktoré malo jedného diváka. Všetci bieli hráči ustupovali, robili priestor a nabíjali na všetky strely len Levíkovi. Tmaví v úvode aspoň tieňovali, potom keď videli že sa Levík ťažko presadí, postupne svoj pohyb minimalizovali aby bol cieľ naplnený.  Presne tak, včerajší duel bol prvoaprílový žart zinscenovaný pre Levíka, ktorý sa strelecky trápil a tak mu kamaráti na čele s prezidentom dopriali šesťgólovú nádielku.

Samozrejme, svoje vystúpenie si nesmierne vážil a básnil o ňom už v šatni. U Partizánov bohato hostil všetkých prítomných a sám skromne posedával len pri malom pivku. Samozrejme, načo by zastieral myseľ alkoholom, keď aj bez toho levitoval ako Fantozzi po vypití množstva extra sýtených minerálok. Hoci ostatní sa už snažili prehodiť reč na iné témy, Levík ešte stále znenazdajky pokrikoval ako dal prvý, druhý a xtý gól, neskôr mu vyšlo že tie čo nedal vlastne sám pripravil, alebo vybojoval. Prezident Andrej len spokojne pritakával, vedomý si svojej štátnickosti. Pre Martina potom nebol problém chytiť Levíka za šnúrku z ruksaku a odniesť ho domov ako balónik z jarmoku.

Aby bola ilúzia dokonalá, Čipska vydal tlačovú správu, ktorú prevzali aj niektoré zahraničné servery :

Idnes.cz

Slovensko: V domovině otce našeho skvělého ministra financí, někde na východ od Hodonína, vyvedli kamarádi svému spoluhráči velikou kulišárnu. V zápase populární místní ŽOS ligy, hráč s přezdívkou „Levíče“ nasázel šest branek soupeři a zařídil tak vítezství 10:7 pro svůj tým. Jaké však bylo jeho překvapení, když tenhle ranař zjistil, že šlo pouze o sehranou partii kamarádů. Reakce hráče agentury neuvádějí.   

Footbal.com

A lion child is the Lion king now! The famous ŽOS League football player scored 6 times last night to manage his team won 10:7. All players vote The Lion King to best player of the match. Unfortunately for the hero, it was only April joke managed by his friends.

nepszabadsagzrt.hu

Szlovákia (Trnava): A mérkőzés ZOS népszerű helyi bajnokságban, a játékos a beceneve "bal"  ültetett hat gólt, és állítsa be a riválisok, hogy 10:07 győzelem a csapata. De mi volt a meglepetés, amikor ez basher találta, hogy ez csak egy játék játszott barátaival. Reakció játékos hivatal jegyezni.

Gazeta.pl

Słowacji (Trnava): W ZOS meczu popularnej lokalnej ligi, gracz z przydomkiem "lewicy"  zasadził sześć goli i skonfigurować rywali do 10:07 zwycięstwo dla swojego zespołu. Ale to, co było jego zdziwienie, gdy okazało się, że to Tłuczek było tylko grą przyjaciółmi. Agencja gracz reakcja zauważyć.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

pondelek

(fedo, 1. 4. 2014 10:27)

čipo palec hore.

gabo palec dole.s hucom preberieme tvoj buduci štart v TT

Re: pondelek

(Huco, 1. 4. 2014 11:38)

Čipo: zápis vynikajúci, ale s tých zákulisných ťahov zostávam znechutený.
Gabo: budeš to mať s návratom k tmavým veľmi ťažké.
Levík: to sa takto necháš urážať maďarským denníkom? Daj si to v googli preložiť. JA by som to tak nenechal

Re: Re: pondelek

(Cipo, 1. 4. 2014 12:38)

Vôliči dakujem,
ale zaspis robil martin .. ja mam dodat este kratky popis zapasu .. i ked neviem ci je to potrebne.
Gabo za nic nemoze - proste som ho presvedcil aj za cenu imunity pre stihanim zo strany tmavych pohlavarov.
je to tak .. niekedy sa vysledok rodi za zelenym stolom ...
P.S. - Hucimir -dakujem za trenky
P.S.2 - vcera o 17:47 som ti este volal aby som ta informoval o svojom tahu ale nedvihal si ani si nezavolal naspat. Ctil som nasu vzajomnu uctu a o situacii som chcel zodpvedne referovat ...

Re: Re: Re: pondelek

(Huco, 1. 4. 2014 14:46)

Keď budeš s deťmi na plávaní tiež nebudeš zvíhať telefón. To vieš priority

reakcia na pochybné ťahy gorily čípsky

(levik, 1. 4. 2014 12:12)

zneužiť takto mandát od pracujúcich ľudí v zoske ma nemôže nechať chladným! týmto napriek svojej super forme sa vzdavam svojho buduco-týždňoveho miesta v bielom tíme...

Pozdrav svým národům

(MY LEVIK PRVÝ zvaný VEĽKÝ, 1. 4. 2014 0:57)

Týmto Ďakujem celému bielemu štábu, ktorý mi pomohol dosiahnuť náš spoločný cieľ. Bolo úchvatné byť na čele tejto historickej udalosti, keď z komína vyšiel BIELY dym. .. :-)

velka absencia

(Cipo, 31. 3. 2014 18:46)

problem odstartoval Mato ktory este v pondelok prisahal vernost bielemu dresu. Dnes uz nakapaty preziva v posteli. Peso nezvlada dva fuciky za sebou takze sa setri na utorkovy duel dochodcovia vs dievcata, Pildo po chorobe isiel zarabat na zdravotku, Maros ohlasil stop fuciku bez travy, Roman robi na zahrade a uz si dal par piviek ... a este ma na vecer nejaky plan ... to urcite .. kapanicu na gauci, Mito nedvihal co ho nasledne mrzelo a TomasS zavolal po polhodke naspat ze co potrebujem ... reku zastupovat na procese, az na zaver sa podarilo zohnat hraca ktory zrejme niekoho potesi a niekoho privedie k slzma .. avsak vsetko beriem na seba ako managero ... nedalo sa inac :-(

voľby

(levik, 31. 3. 2014 12:47)

Áno. kandidujem za najlepšieho hráča zápasu. volte mňa! sľubujem prihrávky aj góly. Je jasné že tí neveriaci tmaví nemajú šancu. nepomôžu im žiadne fičoviny...biela vlajka bude opäť dominovať v kamrliku pani sp a rocky bude cvičiť už len v bielych trenirkach...
Vyvediem biely národ so futbalového raja! VOLTE LEVIKA !!!

Re: voľby

(dark side, 31. 3. 2014 15:42)

hehe... aj tmavy maju svojich radikaaaalov... a s takymito recami dostavas ich krv do varu... nerad by som Ta zastrasoval... ale asi pojdes dole... :D :D :D

potvrdzujem

(martin, 31. 3. 2014 11:11)

dnes žiadna poézia ? len fakty bieleho víťazstva. dúfam že hrdinom zápasu budú dnes hráči a nie ich jahody

Re: potvrdzujem

(fedo, 31. 3. 2014 13:18)

martin daj skipasy hucovi večer...

Re: Re: potvrdzujem

(martin, 31. 3. 2014 13:29)

ok Feďo. aj peniaze ?

Re: Re: Re: potvrdzujem

(fedo, 31. 3. 2014 14:43)

jo,hucovi verím iba v peniazoch

potvrdzujem

(miro, 31. 3. 2014 10:47)

listina zranenych

(mato, 31. 3. 2014 10:43)

Som chory, tento tyzden nehram. Dik za pozvanku.