Choď na obsah Choď na menu
 


60. Ani znelka, ani dosť hráčov. Tradície ŽOS pomaly upadajú

26. 5. 2014

BT vs. TT

4:8
BT: Miro1, Martin 1, Cipo2, Levik
TT: Puli2, huco1 pepe5, Gabo, Fedo
Ako zvyčajne hráči sa začali stretávať o pol deviatej pre halou. To si však všimla aj stará známa vedúca zemegule SP a ihneď utekala zamknúť dvere za donáškovým poslíčkom aby nás nebodaj nenapadlo vstúpiť do priestorov učilišťa už pred 20:45. Čomu by iný nerozumeli my sme ocenili len úškrnom na tvári. Ten bol ocenení neskorším blúdením so šatne do šatne lebo SP nemá prehľad kto sa kde prezlieka. JE to ťažké keď sú v hale až dve šatne.
Času bolo dosť tak sa čakalo kto dnes spustí znelku ŽOS Ligy. Posledný záchranca Gabo však zabudol text Žos znelky doma v šuplíku takže futbal musel začať bez tohto už tradičného rituálu. Každopádne už pred dverami telocvične sme šípili že nie je všetko s kostolným poriadkom. Posledný hráč BT nie a nie prísť a zlé jazyky ožranov s toho podniku tvrdili že Pilďo dnes obsluhuje ich kamarátov a určite sa nedostaví. To už manažér BT sa snažil narýchlo povolať náhradníkov no nikto na jeho zúfalé telefonáty neodpovedal. Čipo má veľkú čiernu machuľu na svojej takmer dokonalej manažérskej práci a všetci dúfame že sa to nebude opakovať aby sme nemuseli siahnuť po tvrdých trestoch.
 
K futbalu:
Hra 4 on 4 bola tentoraz nad silu bieleho týmu ktorý bol síce v slabšej zostave na papieri no nabudený s víťaznej šnúry. Tmavý mohli striedať na lavičke i v bráne a tým pádom šetrili silu na koniec zápasu. Tmavý začali dobre s úvodu keď sa ujali vedenia 2:0 no na tento stav dokázali belosi odpovedať . Zápas otočili na 3:2 no to bolo posledný krát keď v dueli viedli. Tmavý dokázali vyrovnať na 3:3. Vtedy mal Levík nejaké tie šance na ďalší trhák no kde nedáš dostaneš. Tmavý sa dostali do vedenia a to si podržali až do konca zápasu.
BT: škoda že nastúpili len štyria futbal tým utrpel. Škoda aj hráčov čo sa na futbal teili no do zostavy sa nedostali. Biely tým podržal Čipo svojimi dvoma utešenými gólmi. Za svoje manažérske faux pas si však pochvalu nezaslúži. Gólovo sa k nemu pridali Martin s Mirom čo však bolo na tmavých strelcov málo. Levík povestný svojím pánboh zaplať zostal za limitom. Škoda toho.
TT: tmavých hráčov mohla s rytmu mohla vyhodiť striedačka no nakoniec to zvládli. Hráči odpočívali tak na striedačke ako i v bráne takže bolo jasné že behať vydrčia až do konca zápasu čo pri hre 4 on 4 je pre súpera vražedné. Pochvalu si zaslúži 5 gólový strelec Pepe ktorému palubovka svedčí. Behal , strieľal, bránil, nahrával, dával góle no usmiať sa akosi nechcel.  Dvomi gólmi sa k nemu pridal Puli a jedným Huco. Feďo s Gabom odviedli špinavú robotu. Pochvalu si tentoraz zaslúžia všetci.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Moja vina , moja vina ...

(Cipo, 27. 5. 2014 21:04)


No svedok Peter si nepamata ci Pildo avizoval ucast alebo pracovny vecer ... tak ci tak to beriem na svoje triko a verim ze to odcinim na zaverecnom posedeni .... ospravedlnujem sa vsetkym este raz ... nechapem ako sa mi to mohlo stat :-((( Uz len dodam ze tato blamaz ovplyvnila aj moj vykon .... takze preto sa tmavym podarilo vyhrat ...

pildo

(fedo, 27. 5. 2014 14:39)

treba potrestat pilda,v piatok bol česnutý u ropča a trepal čipovi nezmysli..

.. autorovi

(Gabriel, 27. 5. 2014 10:50)

Cipo cipo, pred casom sme sa bavili ako mas krasne zvladnutu manazersku ulohu, vcera to vsak nevyslo ;)
..nie je kazdy den nedela, predsa len.
kazdopadne zapas lubivy, behavy a tie prepotene tricka su len vybornou odmenou a spomienkou za vyhriatou halou..

minizápis....mal som rusnu noc

(pepe , 27. 5. 2014 7:52)

Ani znelka, ani dosť hráčov. Tradície ŽOS pomaly upadajú

Hru štyria na štyroch lepšie ubehali tmaví, bielym v druhej polovici zápasu chýbali sily.

TRNAVA. Hra tmavých, závislá od znelky ligy majstrov, sa ocitla pred zápasom v slepej uličke. Zatiaľ čo puli sa pred zápasom pýtal každého, či nemá demo nahrávku znelky, feďo mu odvrkol,......mal si zavolať Igora. Tento trojmetrový obor sa nakoniec nedostal do zostavy, po tom, čo sa mu volalo o deviatej už nezdvíhal. Vykúrená bola nakoniec iba hala.

Bielym sa nedostavil Marek Pilďo, ktorý zrejme vo svojom nabitom programe zabudol na večerný duel. „DEpochvalu“ si zaslúži aj čipo, ktorý banoval jeden telefonát Pilldovi pocas dna, aby zistil či skutočne hrá.

Zápas sa už tradične začal po deviate, 4 on 4. Ako prvý si na striedačku sadol Huco. Skóre otvoril Pepe. Za stavu 2:0 pre tmavých sa začali zobúdzať aj bieli. Aspoň na niekoľko minút do polovice zápasu. Potom sa pomaly začali v rozohriatej hale postupne vytrácať. Nastúpili tmaví, ktorí sa prestriedali. Do konca zápasu už výraznejšie nepustili bielych k slovu. Víťazný zásah dal Huco.

Zabehali sme si

ANO

(miro, 26. 5. 2014 12:05)

IDEM

(levik, 26. 5. 2014 11:51)

pripraVENY

pripraveny

(martin, 26. 5. 2014 10:48)

Re: pripraveny

(MYchal, 26. 5. 2014 10:53)

Gratulujem k hattricku Mato!! Az sa bojim po vcerajsku, co nam najblizsiu nedelu vyvediete vy :))

Re: Re: pripraveny

(martin, 26. 5. 2014 11:48)

ďakujem MYchal. Vyzerá to na papieri ako supervýkon, ale všetky tri góly padli po centroch od pepeho, ja som tam len doklepával z vnútra šestnástky. sedemmetrovú bránu je ľahšie trafiť ako tú malú v žoske plnú huca. budúci víkend idem síce na chatu, ale potajomky si zbalím aj kopačky a na spiatočnej ceste to pri Lúke strhnem na Lehotu aby som stihol výkop.

miestenka

(igor, 26. 5. 2014 11:09)

Ak sa mi ujde miesto,rad si zahram.