Choď na obsah Choď na menu
 


61. Rozhodol kolektívny výkon TT

28. 5. 2014

BT vs. TT

5:9
BT: Martin, Levík, Pilďo1, Pepka2, Čipo2
TT: Igor4, Puli3, Huco1, Feďo, Miťo1
ZOS: ako už býva zvykom hráči sa začali stretávať o pol deviatej pred halou. Po pondelkovej absencii nahrávky znelky ZOS ligy sa tentoraz pripravili viacerý hráči. Tlačovka sa začala a najväčší kriklúň s pondelka Pepe sa nedostavil. Že vraj on nemá na naše pravidelné rituály chuť. Nevieme čo sa s týmto chlapcom v poslednej dobe deje no toto nečakal nikto. Hádam sa čoskoro vráti do starých známych koľají. Po tlačovke prebehla diskusia v šatni o ukončení losovania v budúcej sezóne. Názory sa líšia a BT neskočil na lep Hucovi keď na oltár položil kurvičku Čipa s tým že sa môže stať stálym členom štvrtkového BT. Dohoda znela tak že sa o tom dá opäť hlasovať na záverečnom posedení. Takže hráči si môžu premyslieť všetky za i proti.
Poďme však k futbalu. Losovačka rozdelila tými síce vyrovnano no V BT dala dokopy tri rýchle šípy Pepe, Čipo, Levík. Tmavý tým odhadol že treba eliminovať hlavne týchto rýchlikov. Zvyšný dvaja hráči sa pri tomto triu sústredia viac na obranu ako na strieľanie gólov. Taktika nebola ďaleko od pravdy keď po úvodnom góle čipa ju narušil jedným gólom jednogólový Pilďo ktorý zvyšoval už na 2:0 potom čo si sám vybojoval i zakončil. Potom sa však sústredil už len na obranu a tmavý držali svoju taktiku. Náskok súpera dorovnali Huco s Igorom a tmaví sa postupne súperovi začali  vzďaľovať. Zápas bol svižný a nie tak jednoznačný ako ukazuje výsledok. Tmavý dokázali využiť rýchle brejky keď pozorná obrana odobrala loptu Dujovi, Lujovi a Hujovi. Obrana bielych sa veľakrát dostávala do prečíslenia a nestíhala pokryť všetkých protivníkov. Bolo to až také viditeľné že sa ľudomil Puli rozhodol šetriť súpera a so svojich 10 šancí premenil len tri. Kedže sa k nemu pridal 4 gólový Igor ktorý včera vyvážil svoj výkon tak v ofenzíve ako i defenzíve bolo o výsledku zápasu rozhodnuté. Víťazný gól nestrelil nikto lebo psychický nátlak Rockyho pri dverách sa už nedal vydržať.
BT: Trio Luj Duj Huj slamalo pretože strelilo len 4 góly čo je na takýchto útočníkov málo. Prekombinovaním rýchlych brejkov nahrávkami dopriali čas na návrat hráčov TT. Škoda niekedy je menej viac. Možno chýbalo trocha viac šťastia v koncovke možno treba niekedy zakončiť jednoduchšie a skôr. Obrancom bieleho týmu nemožno vyčítať nič.
TT: takticky výborne, hráči sa vracali do obrany, vedeli potiahnuť dopredu a zabojovať jeden za druhého. Takže nebudem hodnotiť individuality ale pochválim pekný kolektívny výkon ktorý priniesol tri body a Hucov úsmev v šatni.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Áno

(levik, 28. 5. 2014 11:59)

prídem