Choď na obsah Choď na menu
 


32. TT vybojoval výhru pre Feďa

19. 1. 2015

BT vs. TT

6:11

 

ZOS Liga: ako už býva zvykom pondelky a štvrtky sa hrá najprestížnejšia futsalová liga v Trnave a to nikdy nekončiaci súboj bielych proti tmavým. Znelka zaváňala pred halou i keď už hráči v šatni rozoberali možnosť premenovania tmavého týmu aj na iné farby (červený, čierny, zelený prípadne modrý) no dohoda hráčov tmavého týmu by bolo bezpredmetná a zamietnutá keďže nebol prítomný Pepe. A tak zostávajú tmavý tmavý a biely budú opäť porazený. TT sa snažil zmiasť súpera preberaním taktiky v šatni za prítomnosti súpera a plán vyšiel. Krycie taktiky budeme všetci brániť, udrieme hneď od začiatku, budeme všetci útočiť, osobka na čipa, dvaja brankári či nechutný faul na Levíka boli len zásterkou pred dokonalým plánom vypustiť Gaba z reťaze. Ale o tom až v zápise k zápasu. Biely v snahe udobriť si diváka stroskotali a Fiala to pol hodine vzdal a kyslým úsmevom odišiel s haly. Povráva sa že pred halou roztrhal permanentku.

Ale poďme pekne po poriadku. Zápas začínal výkopom BT niečo po deviatej ako sa patrí. Krycia taktika TT že nenechajú BT vyhrávať v zápase aby sa nebodaj neuchýlili k prešovskému betónu dostala nafrak v 12 min. keď otvoril skóre Miťo 1:0. Tmavý sa však nepoučili a o tri minútky už úradovalo biele duo keď levík vyzval čipa ktorý nezaváhal a zvýšil v 15 min. na 2:0. To už bol dostatočný budíček pre tmavých. Huco prestrihol reťaz Gabovi a ten začal lietať po palubovke ako uragán. Huco si začal pospevovať pesničku „who´s let the dogs out“ a začali sa diať veci. 17 min. Gabo po nahrávke Buška 2:1 v 18 minúte gabo 2:2 v 21 minúte huco vyzval prihrávkou Gaba k zavŕšeniu hetriku 2:3. To už znel spomínaný hit halou za spevokolu celej tmavej družiny. Ku Gabovi sa pridal gólom Igor po spolupráci s Jančim a hneď bol obrat na svete 2:4. Biely potrebovali kontrovať a vyskúšali podobnú taktiku s druhým vlčákom Čipom. Po dvoch nahrávkach Mira Čipo zrovnáva v 29 a 33 minúte na 4:4 a dovŕšil hetrik. Tu urazený divák Fiala odchádza z haly a zápis pokračuje podľa fantázie autora.

Stav je vyrovnaný Čipo rozbehnutý treba niečo vymyslieť. Huco sa vysunie dopredu počká si na Čipa a keďže mu nechali biely dostatočne dlhú reťaz nenápadne ho priviazal o rebriny. Biely sa musia naučiť ako správne sa strihá psovi reťaz. Traba strihať u krku chlapci. Keď je jeden vlčiak uviazaný druhý môže kúsať. A tak Gabo zvýšil dvomi gólmi po sebe na 4:6. Vtedy biely prečítali taktiku tmavých, Miťo znížil na 5:6 a biely sa začali nadychovať k obratu. Čo by to bol však Huco za kapitána keby nevedel flexibilne reagovať na dianie na palubovke. Zavolal si Gaba s Jančim na poradu a nadiktoval výmenu. Gabo bude brániť a tvoriť a z reťaze sa utrhne Janči. Tento brilatný taktický ťah súper nezachytil a Janči najprv čistým hetrikom zvýšil na 5:9 keď ho v gólovej šnúre ešte naposledy vyrušil Čipo ktorý obišiel brankára a zasunul pred dobiehajúcim Hucom do prázdnej na 6:9. To už však boli tmavý vo futbalovej pohode a výsledok si nehodlali pustiť s rúk. Janči ešte navýšil na 6:10 a víťazným gólom zakončil zápas Igor.

Čo dodať na záver. Pekný futbal v ktorom boli behavejší tmavý a rozdielovým hráčom bol Gabo. Ten dostáva aj ocenenie najlepší hráč zápasu pretože ho včera bolo proste plné ihrisko. Škoda pre Jančiho ktorý taktiež odohral dobrý zápas no na najvyšší stupienok to nestačilo.

Tmavý tak Štefancovi posielajú víťazný pozdrav a všetci čakáme na jeho skoré uzdravenie.

BT: Čipo4, Levík, Miťo2, Martin, Miro

TT: Huco, Igor2, Janči4, Gabo5, MatoB.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Krasa chlapci

(Fedo, 20. 1. 2015 12:16)

Gratulujem celému tt especiǎly gabovlkovi.len tak dalej.pozdravujem z nemocnicneho lozka .pozdravuje vas aj kolega s dvomi hadickami napojenymi na krvnú pumpu - ze pozor na fauly inak sa zideme raz v jednej posteli!

Re: Krasa chlapci

(Gabriels, 20. 1. 2015 16:04)

Fedo - snad rovnako zabojujes na nemocnicnej palubovke, kedze vcera sme to poctivo odbehali.Go Fedo Go - hlasa pred ranajkami hlavna setra.
K zapasu:
Miestami som bol kriciac neprijemny na spoluhracov, ale ked ideme za vitazstvom - musime vsetci siahnut za hranice svojho potu..aj za cenu ze sa clovek spoti..
Vcera sa mi hralo vyborne, dokonale lahke nohy pod hladnym - od chleba - zaludkom a vysledok sa dostavil.
Vdaka za bojonost i vykon oboch timov, a nakoniec aj zaverecny hetrik jedneho specialu vo vozovke ;) padol na svoje dno.

Re: Re: Krasa chlapci

(Cipo, 20. 1. 2015 17:28)

Ej veru skoda zaveru ked sme nepremenili sance a nasledne sme pohoreli v obrane. Gabo nas dokonale oblbol a namiesto nahraviek zakoncoval. Super bol kvalitny no zaver sme nezvladli ... naprava prisla az v krcme ked sme este potiahli pivnym hattrickom :-)